Sklep budowlany Castorama: Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 96

Blooma

Liczne akcesoria, meble i dekoracje, które możesz znaleźć w ofercie marki Blooma zostały stworzone przy użyciu materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego posłużą przez wiele lat. Jednocześnie są zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko trwale spełniały swoje funkcje – marka Blooma dba o to, żeby były łatwe i wygodne w użyciu, przechowywaniu oraz utrzymaniu, a także cechowały się atrakcyjnym wyglądem. Za pomocą wyposażenia ogrodu marki Blooma stworzysz spójne otoczenie, korespondujące z aranżacją domu i pozwalające Ci na przyjemny odpoczynek na świeżym powietrzu. Wyposażenie ogrodu za pomocą mebli i akcesoriów marki Blooma sprawia, że staje się on miejscem, w którym chętniej spędza się czas – odpoczywa, bawi z dziećmi, urządza imprezy, spożywa rodzinne posiłki, pielęgnuje kwiaty czy uprawia sporty.

Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać meble, które najlepiej dopasują się do Twojej wizji i zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny. Dzięki marce Blooma umieścisz też w ogrodzie grilla – niezbędny element każdego letniego spotkania towarzyskiego, które organizujesz. Wykorzystasz też lampy zewnętrzne do dekoracyjnego i funkcjonalnego oświetlenia stołu i otoczenia.

Marka Blooma dostarczy Ci również wszystko co niezbędne, aby stworzyć miejsce do zabawy dla dzieci – gotowe place oraz pojedyncze elementy sprawią, że prywatny ogród przemieni się w miejsce pełne uciech dla najmłodszych. Przed upałami możesz skryć się pod parasolem lub w pawilonie, a okwiecona pergola stworzy miłą dla oka dekorację. A jeśli skwar leje się z nieba, orzeźwienie zapewni Ci basen, który również znajdziesz w ofercie marki Blooma.