Sklep budowlany Castorama: Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 96

Verve

Nasiona i sadzonki Verve sprawią, że Twój ogród rozkwitnie pełną paletą letnich kolorów. Nie tylko upiększysz swoje rabaty, skalniaki czy hodowlę szczególnie dekoracyjnych tulipanów, ale sprawisz, że zazielenią się soczyście grządki warzywne. To właśnie one będą zdrową, pożywną – i wciąż gotową do zbioru – kulinarną wyspą skarbów. Świeże warzywa, owoce i zioła na stałe zagoszczą w codziennym jadłospisie wszystkich mieszkańców domu i ich gości.

Praca w ogrodzie, szczególnie na terenie dużej posiadłości, wymaga wielu starań i poświęconego czasu. Podczas przygotowania do wysiewu, plewienia grządek i przycinania zbyt bujnych pędów i konarów niezbędne będą narzędzia ręczne. Wyposażone w wygodne trzonki i wykonane z trwałych materiałów narzędzia marki Verve będą przez dekady towarzyszyły Twoim krokom na zielonej murawie obsadzonej dekoracyjnymi okazami flory, które przyciągać będą spojrzenia wszystkich domowników, Twoich gości i sąsiadów.

Aby roślinność w ogrodzie wzrastała prawidłowo i była wolna od chorób, konieczne będzie użycie nawozów, środków ochrony roślin i innych preparatów pozwalających uzyskać zdrowe i okazałe plony. Całość zielonej posiadłości będzie się z kolei pięknie prezentowała od wiosny do jesieni, niezależnie od wysokich temperatur w lecie, jeśli będzie wyposażona w sprawnie działający system nawadniający. Od jego efektywności zależy nie tylko jakość i gęstość trawnika, ale również dobra kondycja wszystkich roślin będących w zasięgu chłodnych strumieni wody ze zraszaczy.